נושא הנזילות וחדירות המים למבנים ובתים מעסיק בעלי מבנים רבים בגלל הבעייתיות שלו. בכל המקרים חדירת מים קורית מגגות, ממרפסות, ומפתחים אחרים שאינם אטומים כהלכה. נזקי רטיבות הינם קשים ומגיעים תמיד בתקופה גשומה. חברות שמבצעות איטום מקצועי יכולות לפתור את כל הבעיות בכל מבנה.

מחפשים חברת איטום גגות מקצועית במחירים ללא תחרות?
חברתנו תעניק לכם שירותי איטום גגות במחירים אטרקטיבים במיוחד!
אצלנו כל סוגי האיטום מגיעים עם אחריות מלאה.

איטום - מחירים כלליים לפי סוג עבודה

איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות 5 מ"מ

70-140 ש"ח למטר

איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות 4 מ"מ

60-130 ש"ח למטר

איטום גגות
בחומר אקרילי

40-100 ש"ח למטר

איטום
מרפסות מרוצפות

60-175 ש"ח למטר

איטום באמצעות
יציקת בטקל

60-140 ש"ח למטר

איטום באמצעות זיפות
ע"י זפת חמה

28-45 ש"ח למטר

** המחיר נקבע לפי גודל הגג/המרפסת | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים **

כמה עולה איטום גגות?

קיימות מספר שיטות לאיטום גגות והן נעות מן היסודיות יותר שנותנות מענה טוב וארוך טווח ועד לשיטות הפשוטות יותר שנותנות מענה טוב אבל מוגבל בשנים. 

איטום עם יריעות ביטומניות נחשב לאיטום מעולה וטווח המחירים שלו נע בין 60 ל- 150 שקל למטר. והדבר תלוי בסוג היריעות בעוביין, בכמות השטח הנדרש לאיטום ובעוד פרמטרים. 

איטום מקובל אחר הינו באמצעות חומרים משחתיים על בסיס חומרים ביטומנים, פולימרים, אקריליים ואחרים. מחירי איטום כזה נעים בין 35 ל- 120 שקל למ”ר והדבר תלוי בסוג החומר, בגודל העבודה ובעוד פרמטרים. 

איטום שלישי הוא באמצעות מריחת זפת חמה וצביעתה בלבן. מחירי זיפות נעים בין 28 ל- 45 שקל למטר והדבר תלוי בגודל הגג ובעוד משתנים. 

איטום רביעי נעשה למרפסות או לגגות מרוצפים והוא נעשה על גבי המרצפות וללא הרמתן. מחירי איטום כזה נעים בין 80 ל- 170 שח למטר והם תלויים בגודל השטח לאיטום בסוג החומר הנדרש ובעוד פרמטרים.

מחירי איטום גגות ביריעות ביטומניות

השיטה הפופולארית והיעילה ביותר היא באמצעות הנחת יריעות ביטומניות מתחת לריצוף. העבודה נעשית במספר שלבים כאשר בשלב הראשון מורחים חומר שמקשר את היריעות עם הבטון בשם פרמייר.

 את היריעות עצמן מניחים ומחברים אחת לשנייה על ידי הדבקה או חימום. לאחר מכן עושים בדיקת הצפה כדי לוודא שאין חדירות מים מתחתן. 

לאחר סיום הנחת היריעות מנקים את השטח ומכינים אותו להנחת חיפוי וריצוף. מקובל להניח ריצוף אבן ושיש, אבל גם חיפוי דק.

** המחיר נקבע לפי גודל הגג/המרפסת | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים **

מחירי איטום גגות מרוצפים

אטימה על גגות מרוצפים נעשית במקרים בהם בעלי הבית לא רוצים להרים מרצפות לצורך איטום מתחתן. העלויות הגבוהות מרתיעות אותם ולכן, הם יסתפקו בשיטת איטום זאת שהינה פחות טובה אם כי, יכולה לתת מענה טוב למספר שנים. 

שיטת העבודה: מורחים ווקס על כל השטח ומנקים אותו. לאחר מכן פותחים פוגות במרצפות ובפנלים בעזרת מסור יהלום. מנקים את השטח ואז מורחים את חומרי אטימה פוליאורטנים ארומטיים על כל המשטח. העובדים מקפידים למרוח חומרים גם על מרזבים, תעלות ועוד כדי להשיג אטימה מוחלטת.

עלות איטום גג מרוצף

ניתן לבצע איטום בגג מרוצף מתחת לרצפות בעזרת חומרים נוספים, אקריליים ופוליאורטנים. מקובל להשתמש בשיטה זאת במקומות קטנים שבהם קשה להניח יריעות ביטומניות ולהדביקן. 

יש צורך להרים את המרצפות, לנקות את המשטח ואחר כך להניח חומר מקשר לבטון. את החומרים הללו מורחים ואחר כך ובודקים אטימה. ברגע שהעבודה מסתיימת ניתן להתחיל ולהניח מרצפות וחומרי חיפוי אחרים.

** המחיר נקבע לפי גודל הגג/המרפסת | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים **

מחירי זיפות גגות

זיפות גגות נעשה בגגות שיש בהם שפע של מתקני דוד שמש , מזגנים קולטים וכיוצא בזה. יש קושי להניח יריעות פולימריות ולחבר ביניהם.

זיפות גגות נחשב לזול יותר ועושים אותו כאשר רוצים לחסוך בעלויות והוא מקובל רבות בבניינים משותפים עם גגות גדולים.

2500 – 3500 שקל

30 – 45 למ”ר זפת תקנית

28- 40 למ”ר זפת תקנית

5- 12 למ”ר ומהווה תוספת למחיר האיטום.

4 – 10 שקל למ”ר

3 – 7 שקל למ”ר

** המחיר נקבע לפי גודל הגג/המרפסת | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים | סיוד גגות: נעשה כתוספת הכרחית לזיפות גגות **

רוצה הצעה לאיטום?