שירותי החברה - האוטמים בישראל

ניקוי מרזביםניקוי מרזביםהדרך הטובה ביותר להימנע מבעיות של נזילות היא בהתקנת מערכת איטום יעילה. לצד מערכת איטום יעילה יש צורך בהתקנת מרזבים.
בניית גג רעפיםבניית גג רעפיםגגות רעפים הם גגות שמותאמים לאזורים שיש בו משקעים רבים ובמיוחד שלג. הם מבודדים את המבנה וניתן ליצור תחתם חללים שיכולים לשמש למגורים, לבילוי, למשרד, לסדנת עבודה, לאחסון ועוד.
תיקון גגות רעפיםתיקון גגות רעפיםבתים עם גגות רעפים הינם מראה נפוץ במקומות רבים בישראל. ניתן לראות רבים מהם בישובים כפריים ששוכנים באזורים ירוקים, על מדרונות הרריים, אבל גם בשכונות עירוניות רבות. גג רעפים הינו יפה ומשתלב היטב בסביבה.
איטום גג רעפיםאיטום גג רעפיםמעבר למראה הייחודי יש לגגות רעפים יתרונות נוספים. ניתן לבנות מתחתם חלליים מרווחים שמשמשים למטרות מגורים, אחסון ועוד. גגות רעפים מבודדים היטב את המבנה ומנקזים טוב מאוד את כל המשקעים החורפיים כולל גשם, ברד ושלג.
עבודות איטום בסנפלינג – מגיעים לכל נקודהעבודות איטום בסנפלינג – מגיעים לכל נקודהבכל מבנה יש צורך לבצע עבודות איטום מקצועיות לצורך הגנה מפני חדירת מים ורטיבות. בישראל קיימים מבנים מסוגים שונים ובהם, מבנים תעשייתיים, בנייני משרדים, מרכזי סחר וקניונים, וכמובן, בנייני מגורים. הבנייה לגובה נפוצה בישראל בגלל סיבות שונות שאחת החשובות בהן היא הצורך לשכן כמות אנשים גדולה על שטח קטן.
יציקת בטקל לשיפועיםיציקת בטקל לשיפועיםנושא האיטום הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מעבודות גמר המתבצעות בכל מבנה לאחר בניית השלד. עבודות איטום הינן חיוניות ונועדו למנוע חדירות מים לתוך המבנים.
איטום מרפסותאיטום מרפסותאם יש בביתכם מרפסת גג או מרפסת אחרת אז סביר להניח שהנכם נהנים ממנה לאורך עונת הקיץ היבשה. אם בעונת החורף הרטובה יש סביבתה סימני רטיבות ונזילות הרי שהאיטום שלה איננו תקין וזה הזמן לחפש ולמצוא פתרונות יעילים.
זיפות גגותזיפות גגותזיפות גגות היא אחת מהשיטות הפופולאריות ביותר בשל מספר סיבות.
איטום נגד רטיבותאיטום נגד רטיבותבית מגורים או כל מבנה אחר אמור לאכלס דיירים, ועל כן, הוא אמור להיות נעים, מזמין ובטוח למגורים. אחד הנושאים המטרידים מנוחתם של מתכנני ובוני בתים, וכמובן, את דייריהם הוא נושא האיטום.
איטום - יריעות ביטומניותאיטום - יריעות ביטומניותאיטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות הוא צעד נבון ואיכותי מאוד בכל הקשור בנושא האיטום, מכיוון שחומר זה הוא מהמומלצים ביותר לאיטום הגג בצורה יסודית ונקייה.
איטום קירותאיטום קירותקירות חיצוניים גבוהים שאינם אטומים היטב עלולים להיות בעייתיים ביותר ולו רק מהסיבה שיש קושי לטפל בהם. יש חשיבות לביצוע איטום מקצועי כבר בבנייה כי אחרת יהיה צורך להשתמש בסנפלינג כדי להגיע למקומות בעייתיים בקירות.
איטום בהתזהאיטום בהתזהקיימות מספר שיטות טובות לביצוע איטום יסודי למבנים ואחת מהם היא באמצעות התזת חומרי איטום מסוגים שונים על גגות, קירות בתים  ומרתפים ועוד. יש חומרים ביטומנים, פוליאוריטנים ואחרים המתאימים לכל מבנה ובנסיבות השונות.
איטום גגות פוליאוריטןאיטום גגות פוליאוריטןיש מספר סוגי איטום ואחד המעולים שבהם הוא איטום באמצעות חומרים פוליאורטנים מסוגים שונים. פוליאוריטן  בהתזה מאפשר איטום מקסימאלי למרבית סוגי הגגות ולמעט גגות רעפים. הוא יוצר בידוד חום וקור וניתן להתיז אותו גם על מעקות.
איטום מרתפיםאיטום מרתפיםבבתים רבים בונים מרתפים שמשמשים למטרות שונות. לרוב, מדובר על אחסון מוצרים כמו מוצרי מזון שונים, רהיטים שאינם בשימוש, פריטים שונים, כלי עבודה וכיוצא בזה. בבתים אחרים מדובר על חדרים שמשמשים למשחקים, לצפייה בסרטים, לבילויים ועוד.
איטום מבניםאיטום מבניםכל מבנה ולו הפשוט ביותר זקוק לאיטום מוצלח. חדירת מים אינה טובה לדיירי בית, לחומרים ופריטים שמאוחסנים, לסחורה בתוך מחסנים, במרתפים ובמבנים תת קרקעיים.
איטום נגד מיםאיטום נגד מיםחדירת מים לתוך מבנה איננה דבר נעים כלל ועיקר ורוב נזקיה הם בימי גשם חזקים. כאשר יש מספר ימים של גשם אזי הקירות ספוגים, גגות ומרפסות שאין בהם ניקוז טוב מוצפים, סדקים סביב חלונות שאינם אטומים היטב לא עומדים בלחץ המים והתוצאה המיידית היא חדירת מים ורטיבות לתקרות, לקירות, מתחת לרצפות וכדומה.
בידוד גגותבידוד גגותהקיץ הישראלי הינו חם ולח ובעלי בתים רבים מבקשים למנוע את חדירת חום חיצוני לתוך הבית ובריחת חום ממנו החוצה. הדרך הטובה לעשות זאת היא באמצעות חומרי בידוד מתאימים אשר ידחו את קרני השמש החמות וימנעו מהם לחמם את הגג ואת החלל שמתחתיו.
איטום חדרים רטוביםאיטום חדרים רטוביםחדרים רטובים הינם מקלחות וחדרי אמבטיה אשר זורמים בתוכם מים ויש בהם רטיבות ולחות רבה. בחדרים אלו יש לבצע איטום יסודי מאחר ועלולים לזלוג מהם מים לחדרים סמוכים או אל התקרות שמתחתם. מים עלולים להיכנס אל מתחת לאריחי הקרמיקה ולערער אותם.
איטום גגות פוליגגאיטום גגות פוליגגפוליגג הינו חומר איטום וציפוי פופולארי שמיוצר מחומר אקרילי המכיל סיבים סינטטיים לחיזוק ולשריון שכבת האיטום. החומר הינו בעל גוון לבן שמסייע להורדת טמפרטורה במבנה.
איטום קירות חיצונייםאיטום קירות חיצונייםקירות הבית החיצוניים סופגים כמות עזה של ממטרים בכל יום גשום, כאשר יש מספר ימי גשם חזק ברצף אזי הקירות רטובים כל הזמן ובאין שמש הם אינם מתייבשים. דרך קירות חיצוניים אשר אינם אטומים היטב עלולים לחדור מים. ככל שהסדק גדול יותר, כן, כמות המים החודרת רבה יותר.
איטום אמבטיהאיטום אמבטיהחדירת מים היא בעיה רצינית. ניתן לזהות חדירות מים חיצוניות וכאלו, שהינן פנימיות בתוך הבית. חדירות בית חיצוניות קורות בעיקר בימים גשומים ובעונה הרטובה והן מגיעות מגגות, ממרפסות, מחלונות ופתחים חיצוניים אחרים.
איטום טיח חיצוניאיטום טיח חיצוניאיטום חיצוני מוצלח לכל המבנה באמצעות טיח וצבע שמעליו ימנעו נזילות מכל סוג שהוא. טיח מכיל חומרים שמסוגלים לתת אטימה כנגד מים.
איטום גגות בזפתאיטום גגות בזפתעיקר חדירת המים לתוך בתים מתבצעת מהגגות והתוצאות שלה נעות בין קשות מאוד למטרידות. במקרים קיצוניים, יש נזילות של ממש שמחייבות פינוי חדרים או כל הבית עד לתיקונן, ובקלות יותר נגרמת רטיבות שפוגעת בטיח ובצבע וגורמת לאוויר לח בחדר.
איטום גגות תרמיאיטום גגות תרמיבישראל קיימות עונות שונות ומזג האוויר ביניהם שונה מקצה לקצה. החורף במקומות רבים בישראל מאופיין בימי גשם וקור רציניים ואילו הקיץ לח וחם מאוד. הפרשי הטמפרטורות הללו עלולים לגרום לחדירת קור וחום קיצוני והדבר קורה בעיקר מהגגות.
איטום קירות מרתףאיטום קירות מרתףמקובל לבצע איטום קירות מרתף חיצוניים בעת הבנייה ויש להקפיד על עבודה מסודרת בשלבים. עבודת ההכנה כוללת ניקוי כל הקירות משאריות לכלוך, אבק שמן ועוד. נהוג לבצע ניקוי יסודי זה על ידי התזת מים בלחץ.
איטום גגות קליםאיטום גגות קליםמבנים רבים מכוסים בגגות קלים שעשויים מחומרים כמו: פח, פלסטיק, איסכורית ואסבסט. איטום מבנים אלו מאתגר בגלל שנדרשת מידה רבה של דיוק ומקצועיות בביצוע אטימה מוצלחת לגגות אלו.
איטום גגות שטוחיםאיטום גגות שטוחיםחדירת מים לתוך בתים ומבנים נגרמת כאשר אין איטום טוב ויעיל. אחד המקומות הבעייתיים מבחינה זאת הינו הגג ומרבית מקרי נזילות המים קורות ממנו. יש לזה סיבות רבות והחשובות בהן הן היותו גג שטוח שיכול להכיל שלוליות מים בעת ירידת גשמים עזים.
איטום גגות ומרזביםאיטום גגות ומרזביםמרבית הנזילות וחדירות המים לתוך הבית קורות מהגגות ויש לכך מספר סיבות.
חיפוש מתקדם

אזורי שירות

סוגי איטום נוספים

מחוייבים לשירות אמין ומקצועי

שעות פעילות
ימים א' - ה' בין השעות: 7:00-22:00 ו' 7:00-16:00
טלפון: 050-3112789

חוות דעת
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל.
חברים המליצו לנו על החברה שלכם.
המלצות וחוות דעת >>

עשו לנו לייק בבקשה
וידאו

רובע אקרילית
לרובע אקרילית תכונות משחתיות ולאחר שמורחים אתה בחריצים שבין החיפויים היא מתקשה, יוצרת שכבת איטום יעילה כנגד חדירת מים ומונעת היווצרות פטריות. קראו עוד
פוליאוריטן נוזלי
פוליאוריטן נוזלי נועד למטרות איטום שונות. הוא מותז באמצעות מכונות מיוחד ולאחר שהוא מתנפח ומתקרר הוא הופך למוקצף וגמיש ומצליח ליצור אטימה מוחלטת במקומות אליו הוא מיועד. קראו עוד
זפת
אז אחת הדרכים לבצע את עבודות האיטום היא באמצעות חומר הזפת שכולם מכירים כזפת השחורה. למרות שעדיין מבצעים עבודות איטום עם חומר זה, כדאי שתדעו כי מדובר על שיטה מעט ישנה, אך גם כזו שנמוכה משמעותית בעלויות שלה לעומת שיטות אחרות. קראו עוד

מאמרים מתוך הבלוג
איך לבצע איטום גגות תקין ומקצועי
הכן ביתך לחורף בעזרת איטום יסודי
איטום חלונות ותריסים

קטגוריות מהבלוג
 
תפריט דף הבית טלפון