שיפוצניק מומלץ

אנשים רבים אינם יודעים להבדיל בין שיפוצניק לקבלן שיפוצים. ניתן להגדיר שיפוצניק כבעל מקצוע כאשר תחומו הינו מתייחס לכל סוגי עבודות בשיפוץ. קבלן שיפוצים, בהחלט גם בעל מקצוע המבצע שיפוצים. ההבדל הינו, שהחוק משתמש בביטוי קבלן שיפוצים, וביטוי שיפוצניק יותר עממי. בחירת של איש מקצוע זה מורכבת, מכוון שיש לבחור שיפוצניק מומלץ, אמין עם ניסיון רב. על מנת להבין כיצד לבחור שיפוצניק מקצועי, ניתן להסביר כמה נקודות משמעותיות.

כיצד ניתן לחפש שיפוצניק מומלץ ?

החלטתם שאתם רוצים שירותים של שיפוצניק, אך אינכם יודעים כיצד ואיפה ניתן לחפש שיפוצניק מומלץ. ישנן שלושה אופציות, ובעזרתן תמצאו אותו בקלות:
  • האופציה הראשונה הינה המלצות באינטרנט. בימינו ניתן למצוא כמעט כל דבר באינטרנט, כך תוכלו לגלוש באתרים שונים על מנת לבחור שיפוצניק מומלץ. כמובן שחשוב מאוד לבדוק את חוות הדעת של כמה אנשים, את ניסיון והוותק, ואם יש תמונות של עבודות אשר הוא ביצע. לפעמים אינטרנט יכולה להיות לא אמין, כך חשוב לבדוק את כל פרטים אלו, ולהרחיב את החיפוש.
  • ניתן גם לבקש המלצות מחברים או משפחה. אופציה זאת משקפת אימון מכוון שהוא כבר ביצע עבודות שיפוצים בעבר אצל קרובים שלכם. היתרון הינו לראות את העובדות שלו, נכון להיום, ולבדוק רמת האיכות.
  • לסיום, הנכם יכולים לבקש המלצות מבעלי מקצוע אחרים, אשר עבדו אתכם. אם הייתם מרוצים מעבודתם, הסיכוי שהמלצה על שיפוצניק יהיה אמין ומקצועי, גבוהה.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים משפוצניק מומלץ, מוסמך ומקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

שיפוצניק עם המלצות - טיפים חשובים לפני בחירה

לפני בחירת שיפוצניק, ניתן לבדוק כמה פרמטרים משמעותיים, על מנת להיות בטוח במקצועניות ואמינות של בעל מקצוע. ראשית, מומלץ לבדוק את ניסיון והסכמות של השיפוצניק. ניתן בהחלט, לשאול אותו כמה שנים ניסיון יש לו, ואילו השכלות יש לו. שנית, לפני כל שיפוץ, בעל מקצוע צריך לברר כמה זמן השיפוץ ימשך. אנו ממליצים לבדוק אם השיפוצניק יעמוד בזמנים אשר הוא מציע, אם הזמנים נראים ארוכים או קצרים מדי. יש להעדיף שיפוצניק אמין, הנותן זמן ארוך מאשר לתת זמן קצר ולא לעמוד בזמנים. בנוסף לכך, חשוב לבדוק את הפרויקטים הקודמים אשר הוא ביצע, על מנת לבדוק אם העבודה טובה, מקצועית, איכותית ולארוך זמן.
לסיום, יש לומר שבחירת שיפוצניק הינו מאוד אישי. למרות כל ההמלצות, חשוב להרגיש כימיה ותחושה טובה כלפיו, על מנת להעביר את השיפוצים ברוגע ועבירה נעימה. ניתן למצוא שיפוצניק מומלץ בקלות, אך רצוי שאתם תבררו מחדש את כל פרטים אלו. 

מצאתם שיפוצניק מומלץ? פיקוד ופיקוח על העבודה

כאשר בחרתם שיפוצניק מומלץ, הנכם מבררים איתו אילו שיפוצים הוא יבצע, עם אילו חומרים ובאיזה תקציב. מומלץ לכתוב ולחתום את פרטים אלו בחוזה מסודר וחוקי. עם זאת, כאשר השיפוצניק מתחיל את עבדותו, מומלץ לוודא שהוא מקפיד על העבודה שלו כפי שרשום בחוזה. על מנת שתכירו יותר טוב את התחום, נסביר שלושה ביצועים  המרכזיים אשר השיפוצניק משתמש:
  1. עבודת ריצוף: חשוב לבדוק שהשיפוצניק לא הופך את הרובה לדלילה באמצעות כמות גדולה של מים. הדרך התקינה הינה להשתמש ברובה אקרילית סמיכה, ומיישם אותו עם שפכטל, ולסיום מנקה את כתמים.
  2. עבודה עם גבס:  המרחק של המרכיבים לקירות אלו צריכים להיות של 60 ס"מ זה לזה.
  3. במידה ואתם מבצעים שיפוצים באמבטיה, הנכם צריכים לדעת מאט על אינסטלציה ושיטות איטום לאמבטיה. ישנן שתי חברות מרכזיות בארץ אשר מספקות צינורות למים: הן מציירות את צינורות SP וצינורות פקסגול ומולטיגול. 
מחפשים שיפוצניק מומלץ? בואו להתרשם מהשירות של חברת האוטמים בישראל ולקבל את כל הליווי המקצועי שלו אתם זקוקים.

הישארו מעודכנים!

מעוניינים לקבל מאיתנו מידע נוסף ועידכונים חדשים בקרו אותנו בדף הפייסבוק או עקבו אחרינו בגוגל+. בהצלחה :)

מעוניינים לקבל עוד פרטים? רוצים הצעה לשיפוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מאמרים דומים

חיפוש מתקדם

אזורי שירות

סוגי איטום נוספים

מחוייבים לשירות אמין ומקצועי

שעות פעילות
ימים א' - ה' בין השעות: 7:00-22:00 ו' 7:00-16:00
טלפון: 054-8023674

חוות דעת
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל.
חברים המליצו לנו על החברה שלכם.
המלצות וחוות דעת >>

עשו לנו לייק בבקשה
וידאו

רובע אקרילית
לרובע אקרילית תכונות משחתיות ולאחר שמורחים אתה בחריצים שבין החיפויים היא מתקשה, יוצרת שכבת איטום יעילה כנגד חדירת מים ומונעת היווצרות פטריות. קראו עוד
פוליאוריטן נוזלי
פוליאוריטן נוזלי נועד למטרות איטום שונות. הוא מותז באמצעות מכונות מיוחד ולאחר שהוא מתנפח ומתקרר הוא הופך למוקצף וגמיש ומצליח ליצור אטימה מוחלטת במקומות אליו הוא מיועד. קראו עוד
זפת
אז אחת הדרכים לבצע את עבודות האיטום היא באמצעות חומר הזפת שכולם מכירים כזפת השחורה. למרות שעדיין מבצעים עבודות איטום עם חומר זה, כדאי שתדעו כי מדובר על שיטה מעט ישנה, אך גם כזו שנמוכה משמעותית בעלויות שלה לעומת שיטות אחרות. קראו עוד

מאמרים מתוך הבלוג
שיפוצניק מומלץ - איך נדע שעשינו בחירה נכונה?
איך לבצע איטום גגות תקין ומקצועי
הכן ביתך לחורף בעזרת איטום יסודי
איטום חלונות ותריסים

קטגוריות מהבלוג
 
דף הבית טלפון