מונחים בנושאי איטום


פוליאוריטן


פוליאוריטן – פוליאוריטן הינו פולימר הקשור משרשרות של יחידות אורגניות המקושרות ביניהם. ניתן לייצר מגוון אדיר של מוצרים מתרכובות פוליאוריתן. לכל אחד מהם יש תכונות פיזיקליות אחרות והוא מיועד למטרות שונות. יש מוצרים לתחום האריזה, הריפוד והמזרונים, לבידוד תרמי, לייצור חלקים בתחומי הריהוט וכמובן, לתחום האיטום.

יתרונות חומרי איטום מבוססי פוליאוריטן הינם בחוזקם, גמישותם, עמידותם בפני כימיקלים ונוחות השימוש בהם. ניתן להשתמש בהם במקומות בעייתיים ששיטות איטום אחרות אינן מתאימות להם.

קיימים שני סוגי חומרי איטום: ארומטיים ואליפטיים. האליפטיים עמידים יותר בפני השמש ופני כימיקלים. קיימת סדרה של מוצרי פוליאוריטן שמיוצרת למטרות איטום במבנים שונים ועם תכונות מגוונות, כמו ייבוש מהיר, יכולת היצמדות אל מגוון רחב של תשתיות כולל שטחים מרוצפים, לאיטום חיצוני, לקירות פנימיים, למילוי סדקים ועוד.

יש פוליאוריטן דו רכיבי לאיטום בריכות מים, תעלות מים מזרקות ועוד. יש פוליאוריטן חד רכיבי לאיטום קירות אנכיים, קירות מרתפים, חדרים רטובים, משטחי פסיפס ועוד. מבחינים בתת סוגים שמיועדים למשימות ספיציפיות: פוליאוריטן גמיש לגגות קלים, למשטחי בטון וכדומה. פוליאוריטן גמיש שקוף לציפוי משטחי בטון, לשכבת שחיקה במשטחי חנייה, לרצפות תעשייתיות ועוד.

החומר הזה הוא חומר שיעלה לכם לא מעט כסף, ועלותו הכוללת לעתים יכולה להיות יקרה אפילו יותר מהעבודה המתבצעת עם היריעיות הביטומניות שנחשבות יקרות. מה חשוב שתדעו? שלמרות שאולי בהוצאה הכללית תשלמו יותר, לא בטוח שאפקט העבודה יהיה זהה. על מנת להפיק את המיטב מהחומר הזה נדרשת עבודה רבה ומורכבת. משתמשים בחומרים מסוג זה במקרים בהם ישנה גישה בעייתית אל הגג ולכן קשה לבצע עבודות איטום שונות לרבות הלחמה של יריעיות ביטומניות. מאחר ועם החומר הזה עובדים בהתזה, ניתן לעבוד איתו ביתר קלות. למי החומר הזה מתאים? לגגות שבהם השמש לא מגיעה במגע ישיר, אחרת היא פשוט תסדוק את החומר.

הישארו מעודכנים!

מעוניינים לקבל מאיתנו מידע נוסף ועידכונים חדשים בקרו אותנו בדף הפייסבוק או עקבו אחרינו בגוגל+. בהצלחה :)

מעוניינים באיטום?

חיפוש מתקדם

אזורי שירות

סוגי איטום נוספים

מחוייבים לשירות אמין ומקצועי

שעות פעילות
ימים א' - ה' בין השעות: 7:00-22:00 ו' 7:00-16:00
טלפון: 050-3112789

חוות דעת
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל.
חברים המליצו לנו על החברה שלכם.
המלצות וחוות דעת >>

עשו לנו לייק בבקשה
וידאו

רובע אקרילית
לרובע אקרילית תכונות משחתיות ולאחר שמורחים אתה בחריצים שבין החיפויים היא מתקשה, יוצרת שכבת איטום יעילה כנגד חדירת מים ומונעת היווצרות פטריות. קראו עוד
פוליאוריטן נוזלי
פוליאוריטן נוזלי נועד למטרות איטום שונות. הוא מותז באמצעות מכונות מיוחד ולאחר שהוא מתנפח ומתקרר הוא הופך למוקצף וגמיש ומצליח ליצור אטימה מוחלטת במקומות אליו הוא מיועד. קראו עוד
זפת
אז אחת הדרכים לבצע את עבודות האיטום היא באמצעות חומר הזפת שכולם מכירים כזפת השחורה. למרות שעדיין מבצעים עבודות איטום עם חומר זה, כדאי שתדעו כי מדובר על שיטה מעט ישנה, אך גם כזו שנמוכה משמעותית בעלויות שלה לעומת שיטות אחרות. קראו עוד

מאמרים מתוך הבלוג
איך לבצע איטום גגות תקין ומקצועי
הכן ביתך לחורף בעזרת איטום יסודי
איטום חלונות ותריסים

קטגוריות מהבלוג
 
תפריט דף הבית טלפון