איטום נגד המים

חדירת מים לתוך מבנה איננה דבר נעים כלל ועיקר ורוב נזקיה הם בימי גשם חזקים. כאשר יש מספר ימים של גשם אזי הקירות ספוגים, גגות ומרפסות שאין בהם ניקוז טוב מוצפים, סדקים סביב חלונות שאינם אטומים היטב לא עומדים בלחץ המים והתוצאה המיידית היא חדירת מים ורטיבות לתקרות, לקירות, מתחת לרצפות וכדומה.

נזקי איטום הינם קשים וכל החיים עלולים להשתבש לאורך זמן. יש קושי לתקן נזקי רטיבות ויש צורך לחכות עד להתייבשות כל הקירות כדי להתחיל ביצירת טיח חדש , בצביעה, בחיזוק קרמיקות וחיפויים אחרים שהתערערו ועוד. 

איטום חלונות נגד מים

מים ימצאו דרך לפרוץ אל תוך המבנה מכל סדק ומקום אפשרי, וחלון או כל פתח אחר הם מקומות מועדים לחדירות מים. פתחי חלונות מורכבים מתריסים ומחלונות וסביב כל אחד מהם צריכה להיות אטימה מוצלחת. חומרי איטום פוליאורטנים הם המוצלחים ביותר לאיטום חלונות והם משווקים עם חומר יסוד על בסיס דבק אשר נמרח על הקירות לפני האיטום. איטום כזה מחזיק מעמד שנים רבות. את האיטום יש לבצע כ - 50 ס"מ סביב המשקוף. ניתן להשתמש גם בחומרי איטום על בסיס סיליקון אבל אלו מתקלפים ואינם מחזיקים מעמד לאורך זמן. בנוסף לאיטום, יש צורך ליצור ניקוז מוצלח במסילות האלומיניום של התריסים. ואדני החלונות אמורים להיבנות בשיפוע על מנת שהמים יחלחלו אל מחוץ למבנה.

חומרי איטום נגד מים

יש משפחות שונות של חומרי איטום ובכל אחד ניתן להשתמש על פי הצורך ועל פי סוג המבנה המיועד לאיטום.

זפת - משמשת לאיטום עשרות שנים. יש צורך להשתמש בזפת תקנית אותה מורחים במקום הנדרש.
חומרי איטום אקריליים - משחתיים או נוזליים ניתנים לשימוש במריחה או בהתזה.
חומרי איטום ביטומנים - מבוססים על שילוב של פחם, פצלי שמן ואספלט. איטום באמצעות יריעות ביטומניות הינו אחד משיטות האיטום הפופולאריות ביותר.
חומרי איטום על בסיסPVC \ EPDM  -  יריעות  לאיטום מיוחדות מחומר שמיוצר על בסיס פלסטיק.
חומרי איטום פולימריים – מתאימים לאיטום על מקומות מרוצפים ועוד.

חברת האוטמים בישראל

עבודות איטום נחשבות לעבודות מקצועיות וחשובות בכל תהליך הבנייה. מקובל לבצע אותן בעת השיפוצים והבניה ובעונה היבשה. חברת האוטמים בישראל הינה חברה בעלת תשתית מקצועית לעבודות אלו ומספקת שירותיה במקומות רבים בישראל. מנהליה ועובדיה הינם בעלי ניסיון רב ומבצעים את כל סוגי האיטום תוך כדי שימוש בחומרי איטום תקניים וחדשניים.

לאחר כל עבודת איטום נגד מים הצוות שלנו יעניק לכם שקיפות על אופי העבודה וכמובן אחריות מלאה.
25 שנות ניסיון

הישארו מעודכנים!

מעוניינים לקבל מאיתנו מידע נוסף ועידכונים חדשים בקרו אותנו בדף הפייסבוק או עקבו אחרינו בגוגל+. בהצלחה :)

מעוניינים לקבל עוד פרטים? רוצים הצעת מחיר לאיטום? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

שיתוף
0
Share

מעוניינים להגיב?

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
חיפוש מתקדם

אזורי שירות

סוגי איטום נוספים

מחוייבים לשירות אמין ומקצועי

שעות פעילות
ימים א' - ה' בין השעות: 7:00-22:00 ו' 7:00-16:00
טלפון: 050-3112789

חוות דעת
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל.
חברים המליצו לנו על החברה שלכם.
המלצות וחוות דעת >>

עשו לנו לייק בבקשה
וידאו

רובע אקרילית
לרובע אקרילית תכונות משחתיות ולאחר שמורחים אתה בחריצים שבין החיפויים היא מתקשה, יוצרת שכבת איטום יעילה כנגד חדירת מים ומונעת היווצרות פטריות. קראו עוד
פוליאוריטן נוזלי
פוליאוריטן נוזלי נועד למטרות איטום שונות. הוא מותז באמצעות מכונות מיוחד ולאחר שהוא מתנפח ומתקרר הוא הופך למוקצף וגמיש ומצליח ליצור אטימה מוחלטת במקומות אליו הוא מיועד. קראו עוד
זפת
אז אחת הדרכים לבצע את עבודות האיטום היא באמצעות חומר הזפת שכולם מכירים כזפת השחורה. למרות שעדיין מבצעים עבודות איטום עם חומר זה, כדאי שתדעו כי מדובר על שיטה מעט ישנה, אך גם כזו שנמוכה משמעותית בעלויות שלה לעומת שיטות אחרות. קראו עוד

מאמרים מתוך הבלוג
איך לבצע איטום גגות תקין ומקצועי
הכן ביתך לחורף בעזרת איטום יסודי
איטום חלונות ותריסים

קטגוריות מהבלוג
 
תפריט דף הבית טלפון