איטום טיח חיצוני

קירות חיצוניים הם קירות בעלי שטח רחב ולמעשה חשופים רבות לגשמים ומשקעים אחרים. בתקופת הרטובה, ובעיקר בחורף הישראלי, ישנם ימי גשם רצופים ואז הקירות נרטבים מאוד.
באין שמש הם גם אינם מתייבשים ואזי כל סדק בקיר עלול לשמש כמקום חדירת מים. העניין הוא שלא תמיד ניתן לזהות את מקום חדירת המים בגלל שהסדק עלול להיות בדירה בקומה עליונה ואז המים מפלסים לעצמם דרך מתחת למעטפת ונכנסים לתוך המבנה בדירה תחתונה יותר.

איטום חיצוני מוצלח לכל המבנה באמצעות טיח וצבע שמעליו ימנעו נזילות מכל סוג שהוא. טיח מכיל חומרים שמסוגלים לתת אטימה כנגד מים.

איטום לפני טיח

איטום קירות מקצועי תחת לשכבת הטיח תיתן שכבת הגנה נוספת לקירות החיוניים של המבנה. איטום לפני טיח מבצעים בעת הבנייה או השיפוצים ואזי התוצאה המתקבלת היא הטובה ביותר.
ניתן לבצע גם בעת שהבית קיים ומתגלות חדירות. במקרה כזה יש לקלף את שכבת הטיח הקיימת קודם הנחת הטיח. יש צורך לאטום לעומק סדקים קיימים באמצעות חומרי איטום מתאימים.

לאחר שמורחים את הטיח יש לחכות עד להתייבשותו. על הטיח מורחים צבע שמיועד לקירות חיצוניים ואשר יש בו חומרים שמצליחים למנוע חדירת מים ורטיבות. ניתן למצוא גווני צבע שונים על פי הטעם של בעלי הנכסים. בבניינים גבוהי קומות ניתן לבצע עבודות אלו באמצעות פיגומים או עם סנפלינג.

לאחר כל איטום של טיח חיצוני, הצוות שלנו יעניק לכם שקיפות על אופי העבודה וכמובן אחריות מלאה.
25 שנות ניסיון

הישארו מעודכנים!

מעוניינים לקבל מאיתנו מידע נוסף ועידכונים חדשים בקרו אותנו בדף הפייסבוק או עקבו אחרינו בגוגל+. בהצלחה :)

מעוניינים לקבל עוד פרטים? רוצים הצעה לאיטום? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מעוניינים להגיב?

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
חיפוש מתקדם

אזורי שירות

סוגי איטום נוספים

מחוייבים לשירות אמין ומקצועי

שעות פעילות
ימים א' - ה' בין השעות: 7:00-22:00 ו' 7:00-16:00
טלפון: 050-3112789

חוות דעת
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל.
חברים המליצו לנו על החברה שלכם.
המלצות וחוות דעת >>

עשו לנו לייק בבקשה
וידאו

רובע אקרילית
לרובע אקרילית תכונות משחתיות ולאחר שמורחים אתה בחריצים שבין החיפויים היא מתקשה, יוצרת שכבת איטום יעילה כנגד חדירת מים ומונעת היווצרות פטריות. קראו עוד
פוליאוריטן נוזלי
פוליאוריטן נוזלי נועד למטרות איטום שונות. הוא מותז באמצעות מכונות מיוחד ולאחר שהוא מתנפח ומתקרר הוא הופך למוקצף וגמיש ומצליח ליצור אטימה מוחלטת במקומות אליו הוא מיועד. קראו עוד
זפת
אז אחת הדרכים לבצע את עבודות האיטום היא באמצעות חומר הזפת שכולם מכירים כזפת השחורה. למרות שעדיין מבצעים עבודות איטום עם חומר זה, כדאי שתדעו כי מדובר על שיטה מעט ישנה, אך גם כזו שנמוכה משמעותית בעלויות שלה לעומת שיטות אחרות. קראו עוד

מאמרים מתוך הבלוג
איך לבצע איטום גגות תקין ומקצועי
הכן ביתך לחורף בעזרת איטום יסודי
איטום חלונות ותריסים

קטגוריות מהבלוג
 
תפריט דף הבית טלפון