המלצות וחוות דעת שקיבלנו מלקוחות בנושא איטום

למה אתם מחכים? הצטרפו גם אתם למניפת הלקוחות המרוצים שלנו! שירות ואיכות שלא תמצאו בשום מקום אחר, אלא רק עם "האוטמים בישראל"! לפרטים נוספים, צרו קשר.


שם הלקוח: אמנון, חולון
סוג האיטום:  זיפות גגות
השירות שבוצע: זיפות גג 220 מ"ר
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל. האמת שכבר עבדנו בבית עם חברה אחרת שאטמה לנו את הגג בחורף שעבר, והפעם שוב התחיל הבלאגן עם הימים הגשומים שהיו החורף. תודה על השירות האדיב ועל העבודה המקצועית. עשו את הכל מהר ועם חיוך ועם מחיר טוב. אנחנו ממליצים ואם נצטרך שוב נפנה רק אליכם

שם: ירון, רמת גן
מצאתי את האוטמים בישראל דרך האינטרנט. התקשרתי וביררתי מחירים והם נתנו את המחיר הכי נוח וגם היו הכי זמינים. המצב בבית היה קטסטרופה אז לא היה מקום לבחירה, אבל עכשיו אחרי העבודה שלהם אני מרוצה שבחרתי בהם. עבדו יפה, ביצעו עבודה יסודית ועשו את כל מה שצריך. ממליצה ממש בחום.

שם: מרסל, רחובות
חברים המליצו לנו על החברה שלכם. אומנם לא היה בבית שום דבר שהצריך הגעה אל חברה לאיטום גגות, אבל קיבלנו המלצה לאטום את הגג לפני החורף כדי לא להצטער על זה. באתם ושאלתם אותנו אם יש סוג איטום שאנחנו מעדיפים, וביחד הצעתם לנו את האפשרויות ומה הכי טוב. מרוצים ומודים לכם יום יום.

שם: נועה, הרצליה
בכל חורף יש את אותו סיפור של נזילות מכיוון הגג. החורף הזה החלטנו להילחם בזה וקיבלנו המלצות על "האוטמים בישראל". הנציגים של החברה מאד נחמדים ועונים על כל השאלות בטלפון. הגעתם בשעה וביום שקבענו בלי לאחר והתחלתם לעבוד. עם הגשמים האחרונים מזל שביצענו את העבודה איתכם אחרת היה לנו בלאגן בבית. תודה על השירות החם.

שם: ראובן, גבעתיים
אחותה של אישתי אטמה את הגג דרככם וככה הגענו אליכם. תודה רבה מכל הלב על השירות החם והאדיב ועל המקצועיות שבאמת אין מילים מה להגיד. הגעתם בדיוק שהפתיע גם אותנו ואנחנו מברכים אתכם על העבודה המקצועית בכל בוקר. המלצתם לנו על סוג מסוים של איטום ולמרות שהתווכחנו איתכם, עכשיו אנחנו מבינים שצדקתם כי עברנו את החורף בשלום. תודה

שם: סיגל ואביחי, פתח תקווה
אף פעם לא אטמנו את הגג בבית והחורף החלטנו לעשות את זה אחרי שזוג חברים המליץ. לא היה לנו מושג בסוגי האיטום שקיימים, ואתם הסברתם לנו בטלפון בסבלנות על כל האפשרויות, וגם כשהגעתם אלינו שוב הצגתם את כל הדרכים לאיטום ובמה אנחנו מעוניינים. ללא ספק נמליץ עליכם לכל מי שיחפש חברה לאיטום גגות. אין עליכם האוטמים בישראל.

שם: שי, חולון
חיפשתי בלי סוף חברה לאיטום גגות והמחירים בטלפון נשמעו לי הזויים. בסוף קבעתי איתכם כי גם הייתם הכי נחמדים בטלפון וגם הייתם יכולים להגיע בהתראה קצרה. תודה שחסכתם ממני את כל הבלאגן הזה. אחרי החורף הקודם אני יודעת שנזכרתי מאוחר מדי, אבל אתם פשוט עשיתם עבודה טובה שהבטיחה לי עכשיו חורף יבש. מברכת אתכם עם כל טיפת גשם שיורדת.

שם: לינור, אשדוד
חברה מהעבודה המליצה לי עליכם אחרי שאמרתי לה שאני חוששת שיש לי נזילות מכיוון הגג בבית. עשיתם אצלה עבודה ממש שבוע לפני שהגעתם אליי. אמרתי לכם בטלפון שהגעתי דרכה והייתם מאד נחמדים בטלפון וגם כשהגעתם. "האוטמים בישראל" באמת אוטמים ולא באים לשחק, אלא באים לעבוד ועושים את זה מכל הלב. רואים את זה לפי העבודה המקצועית והתוצאות בשטח.

שם: שולה, יבנה
דיברתי איתכם בטלפון ואמרתי לכם שאני פוחדת לעלות לגג לראות מה קורה שם. לא התווכחתם ולא שכנעתם אותי לעשות כלום, אלא באתם ובדקתם את כל מה שצריך ונתתם לי שירות שחבל על הזמן. באמת מכל הלב. תודה רבה על העבודה הנפלאה ועל שהפעם יכולתי לעבור את החורף בלי טיפות ועלים ועניינים בתוך הבית שלי. תודה רבה לכל הצוות מכל הלב.

שם: אריאל, נתניה
לצוות המקסים של האוטמים בישראל! גם למי שדיבר איתי בטלפון וגם מי שבא לבצע את העבודה בבית בפועל – אתם תותחים! השירות ,המחיר, האדיבות, הזמינות והחיוך שגם הוא חשוב לא פחות. העבודה והכסף שהוצאנו על האיטום שווה את זה, ואנחנו מודים לכם יום יום על העבודה הפשוט פנטסטית. נקווה שלא נצטרך אתכם שוב ואם כן, אנחנו יודעים שיש אל מי לפנות.

מעוניינים להוסיף המלצה? מלאו פרטים מלאים או חייגו אלינו: 050-3112789
מחפשים שירותי איטום?
חיפוש מתקדם

אזורי שירות

סוגי איטום נוספים

מחוייבים לשירות אמין ומקצועי

שעות פעילות
ימים א' - ה' בין השעות: 7:00-22:00 ו' 7:00-16:00
טלפון: 050-3112789

חוות דעת
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל.
חברים המליצו לנו על החברה שלכם.
המלצות וחוות דעת >>

עשו לנו לייק בבקשה
וידאו

רובע אקרילית
לרובע אקרילית תכונות משחתיות ולאחר שמורחים אתה בחריצים שבין החיפויים היא מתקשה, יוצרת שכבת איטום יעילה כנגד חדירת מים ומונעת היווצרות פטריות. קראו עוד
פוליאוריטן נוזלי
פוליאוריטן נוזלי נועד למטרות איטום שונות. הוא מותז באמצעות מכונות מיוחד ולאחר שהוא מתנפח ומתקרר הוא הופך למוקצף וגמיש ומצליח ליצור אטימה מוחלטת במקומות אליו הוא מיועד. קראו עוד
זפת
אז אחת הדרכים לבצע את עבודות האיטום היא באמצעות חומר הזפת שכולם מכירים כזפת השחורה. למרות שעדיין מבצעים עבודות איטום עם חומר זה, כדאי שתדעו כי מדובר על שיטה מעט ישנה, אך גם כזו שנמוכה משמעותית בעלויות שלה לעומת שיטות אחרות. קראו עוד

מאמרים מתוך הבלוג
איך לבצע איטום גגות תקין ומקצועי
הכן ביתך לחורף בעזרת איטום יסודי
איטום חלונות ותריסים

קטגוריות מהבלוג
 
תפריט דף הבית טלפון