איטום גגות הרצליה

סימן וי  מחיר ללא תחרות
סימן וי  מענה מהיר בכל שעות היום
סימן וי  אחריות מלאה על כל עבודה
סימן וי  קבלן איטום מוסמך

איטום גגות בהרצליה

חייגו עכשיו: 050-3112789
בכל מבנה יש מספר נקודות קריטיות שמהן עלולים לחדור מים. הגגות הן המקומות הבעייתיים ביותר בגלל שטחן הרב ובגלל שרובם שטוחים. מים עלולים להצטבר עליהם ובהיעדר ניקוז ואיטום תקין הם יחדרו לתוך המבנה. בעיר הרצליה יש בתים פרטיים ומבנים שהאיטום בהם לקוי.
חברת האוטמים בישראל מבצעת עשרות עבודות איטום גגות בהצליה לאורך כל שנה. מומחי החברה יכולים להמליץ על סוג האיטום בהתאם למצב הקיים, לצרכי  הדיירים, לטעמם ולסכום הכסף אותו הם מוכנים להשקיע.

איטום גגות בהרצליה יהיה יעיל לאחר הביצוע ולדיירים יינתנו הנחיות על האופן בו הם צריכים לשמור עליו. טיפ מקובל שמומחי חברת "האוטמים בישראל" נותנים לכל מתעניין או לקוח הוא בתחום זיפות גגות, והוא אומר שהאיטום יעיל למספר שנים ויש לבדוק את הלבנת הזפת לפני כל קיץ. בנוסף, הם יכולים, לדוגמא, לייעץ על איטום באמצעות יריעות ביטומניות שהינו היעיל ביותר, או על איטום באמצעות חומרים משחתיים או מותזים לגגות משופעים ועוד. איטום גגות בהרצליה חייב להתבצע ביעילות מקסימאלית ובנקודה זאת יש הסכמה בין הלקוח והחברה.

הרצליה שוכנת מצפון לתל אביב וגובלת בה ובשטחה מאות מבנים פרטיים ומסחריים. אחד הנושאים המטרידים בעלי ודיירי מבנים אלו הוא נושא האיטום כנגד חדירת מים ורטיבות. חדירת מים הינה צרה צרורה והיא מתרחשת בחורפים ובימים גשומים מאוד. רטיבות יכולה להוביל לנזקים לטיח, לצבע, לערעור קרמיקות ועוד, ולצד כל אלה, ליצירת אוויר לח שעלול לגרום לבעיות נשימה ובריאות חריפות. איטום גגות מוצלח יכול למנוע כל אלה ומטרדים אחרים נוספים. מקובל לבצע איטום באמצעות חומרים ביטומניים שמבוססים על חומרים משחתיים או על יריעות מיוחדות.  בנוסף, יש חומרים אקריליים או פוליאוריטנים. ניתן לבצע איטום על גג בטון, על שכבות קודמות אחרות, מתחת או מעל מרצפות קיימות. כל גג  בהתאם למצבו, לצרכי הבית, ליכולת הכספית של בעליו ועוד.

שירותי איטום פופולריים בהרצליה

זיפות גגות בהרצליה

לצד עבודות האיטום יש שיטת פופולארית לא פחות למניעת חדירת מים והיא באמצעות זיפות גגות. כאן מדובר על מחירים זולים משמעותית מאשר השיטות האחרות ועל ביצוע מהיר. הזפת החמה מחזיקה מעמד פחות זמן מאשר איטום, יש צורך למרוח עליה סיד או צבע לבן כבר לאחר התקנתה והתקררותה,  ולעשות כך כל שנה מחדש. בבתים משותפים עם משטחי גגות גדולים מקובל לעשות זיפות גגות בשל הרצון להוזיל במחירים. כמו כן, משתמשים בזפת בגגות שקשה לבצע עליהם איטום ביטומני באמצעות יריעות.
חברת האוטמים בישראל מבצעת עבודות איטום וזיפות גגות בהרצליה ובמקומות רבים אחרים בישראל.

איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום באמצעות יריעות ביטומניות הינו היעיל ביותר וגם מחזיק זמן רב יותר מכל צורת איטום אחרת. היריעות הללו הינן קשיחות ועמידות לפגיעות מכאניות ולטמפרטורות חום וקור קיצוניות. ניתן להניח יריעה אחת או שתיים זו על זו. כאשר מחליטים על שתי שכבות אזי  מקפידים שהעליונה תהיה לבנה והתחתונה, שחורה. את היריעות מחברים אלו לאלו באמצעות חימום והלחמה  או בעזרת דבק מיוחד. איטום זה מתאים לגגות חשופים , למרוצפים (כאשר את היריעות מניחים לפני האיטום) לגגות שטוחים לגמרי או עם שיפוע קל וכדומה. לפני הנחת היריעות יש למרוח חומר מקשר שיסייע בהיצמדות היריעות. החומר חייב להיות מאותה משפחה, כלומר, חומר על בסיס ביטומני. יש לבצע הלבנה ליריעות.

זיפות גגות בזפת חמה

כאשר מדברים על איטום נפוץ, לרוב, מתכוונים לזיפות הגג באמצעות זפת חמה. שיטה זאת יעילה מאוד ונותנת מענה טוב לשלוש שנים בערך. היא גם הזולה  מבין כולם ויעילה מאוד גג לגגות שמותקנים עליהם מתקנים שונים כמו: דודי שמש, מזגנים ועוד פריטים. חברת "האוטמים בישראל" תבצע את הזיפות בסדר נכון ובשיטה שתיבחר על ידי הלקוח. זיפות אפשר לעשות עם שכבה אחת, עם שתי שכבות וביניהן רשת אינטרגלס, ועם שתי שכבות וביניהן  אריג פיברגלס. התהליך מתחיל בניקוי הגג. יש לאטום סדקים וחורים, להכין רולקות בנקודות החיבור עם הקירות ולהכין את כל השטח למריחה. את הזפת מורחים ולאחר שהיא מתקררת יש להלבינה באמצעות סיד או צבע מלבין מיוחד. את ההלבנה יש לחדש לפני כל עונת קיץ.

איטום חדרים רטובים

חדרים רטובים הם חדרים דוגמת מקלחות אשר משתמשים בהם במים רבים. האיטום חייב להיעשות עם תשומת לב מיוחדת. יש לאטום מתחת למרצפות ומתחת לקירות המצופות בקרמיקות. יש חשיבות מיוחדת לאיטום נכון של חדרי אמבטיה בקומת עליונות מחשש לזליגת מים מהן אל המפלסים התחתונים. יש להכין את המקום על ידי ניקוי. יש להכין סף הפרדה מבטון בכניסה לחדר, לכסות את הצינורות בבטון וליצור רולקות בטון בנקודות החיבור שבין הרצפות לקירות. יש להחליק את הקירות עד לגובה של עשרה ס"מ. לאחר מכן, יש למרוח חומר מקשר על בסיס ביטומני. חומר האיטום יגיע לפחות בשתי שכבות כאשר ביניהן תהיה רשת אינטרגלאס. לאחר כל מריחת שכבה יש להמתין לייבושה. על האיטום יש לפזר חול ולהדביק את הקרמיקה שנבחרה.  בחברת "האוטמים בישראל" יש מומחים לעבודות איטום אלו ולאחרות נוספות.

מחירי איטום הרצליה

תיקון מקומי ביריעות ביטומניות

800-2500 ש"ח עד שלוש נקודות.  המחיר לא כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות 5 מ"מ

70-140 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות 4 מ"מ

60-130 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


איטום באמצעות זיפות ע"י זפת חמה

28-45 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


תיקון מקומי בזפת

600-1200 ש"ח עד שלוש נקודות.  המחיר לא כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


סיוד גגות

5-7 ש"ח למטר. המחיר הסופי לפי שטח הגג | המחיר לא כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


איטום חלונות מפני חדירת במים בלבד!

300-200 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל החלון, מסגרת וכיס


איטום גגות בחומר אקרילי

40-100 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


איטום מרפסות מרוצפות

60-175 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל המרפסת | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


איטום רצפה ברובה אפוקסית

80-120 ש"ח למטר. המחיר לפי שטח הרצפה | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


חידוש רובה אפוקסית

80-120 ש"ח למטר. המחיר לפי שטח הרצפה | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


איטום חדר אמבטיה

1000-3000 ש"ח למטר. המחיר לפי שטח האמבטיה | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


איטום באמצעות יציקת בטקל

60-140 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי

המלצת לקוחות וחוות דעת בנושא איטום גגות, באזור חולון והסביבה


שם הלקוח: שני, הרצליה
סוג האיטום:  זיפות גגות
השירות שבוצע: זיפות גג בניין משותף 350 מ"ר.
שירות מצויין! באו בזמן, ניקו את הגג לפני העבודה בצורה מושלמת, לאחר מכן אטמו את הגג עם זפת פעמיים ואז מרחו סיד. ישר כוח ממש כמו שנאמר לי בטלפון.

שם הלקוח: אייל, הרצליה
סוג האיטום:  איטום גגות
השירות שבוצע: איטום עם יריעות ביטומניות 5 מ"ר.
שירות ברמה גבוהה.

שם הלקוח: יוחאי, הרצליה
סוג האיטום:  זיפות גגות
השירות שבוצע: זיפות וסיוד גג 30 מ"ר
שירות טוב, הגיעו צוות של 2 אנשים וביצעו עבודה מעולה.

שם הלקוח: אלברט, הרצליה
סוג האיטום:  איטום ביריעות ביטומניות
השירות שבוצע: איטום גג בטון שטוח 80 מ"ר
בחור מקסים ומקצועי ביותר.

גם אתם מעוניינים להינות משירות מקצועי כמו הלקוחות המרוצים שלנו? חייגו: 050-3112789 או מלאו פרטים.

חיפוש מתקדם

אזורי שירות

סוגי איטום נוספים

מחוייבים לשירות אמין ומקצועי

שעות פעילות
ימים א' - ה' בין השעות: 7:00-22:00 ו' 7:00-16:00
טלפון: 050-3112789

חוות דעת
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל.
חברים המליצו לנו על החברה שלכם.
המלצות וחוות דעת >>

עשו לנו לייק בבקשה
וידאו

רובע אקרילית
לרובע אקרילית תכונות משחתיות ולאחר שמורחים אתה בחריצים שבין החיפויים היא מתקשה, יוצרת שכבת איטום יעילה כנגד חדירת מים ומונעת היווצרות פטריות. קראו עוד
פוליאוריטן נוזלי
פוליאוריטן נוזלי נועד למטרות איטום שונות. הוא מותז באמצעות מכונות מיוחד ולאחר שהוא מתנפח ומתקרר הוא הופך למוקצף וגמיש ומצליח ליצור אטימה מוחלטת במקומות אליו הוא מיועד. קראו עוד
זפת
אז אחת הדרכים לבצע את עבודות האיטום היא באמצעות חומר הזפת שכולם מכירים כזפת השחורה. למרות שעדיין מבצעים עבודות איטום עם חומר זה, כדאי שתדעו כי מדובר על שיטה מעט ישנה, אך גם כזו שנמוכה משמעותית בעלויות שלה לעומת שיטות אחרות. קראו עוד

מאמרים מתוך הבלוג
איך לבצע איטום גגות תקין ומקצועי
הכן ביתך לחורף בעזרת איטום יסודי
איטום חלונות ותריסים

קטגוריות מהבלוג
 
תפריט דף הבית טלפון