איטום גגות גבעתיים

סימן וי  מחיר ללא תחרות
סימן וי  מענה מהיר בכל שעות היום
סימן וי  אחריות מלאה על כל עבודה
סימן וי  קבלן איטום מוסמך

איטום גגות בגבעתיים

חייגו עכשיו: 050-3112789
כל מבנה חייב להיות אטום לחלוטין מפני נזילות וחדירות מים. תושבי גבעתיים הזקוקים לאיטום יכולים לקבל שירותים מחברת האוטמים בישראל.

נזקי מים הינם נזקים קשים. קירות ותקרות רטובים אינם מראה  נחמד והאוויר שנוצר בחלל רטוב הינו מסוכן למערכות הנשימה של הדיירים. תיקון נזקי נזילות יקר. ויש להמתין עד לעונה היבשה כדי לבצע אותו היטב. מרבית חלחולי המים מגיעים מגגות שטוחים שהם רחבי שטח. ניתן למנוע כל זאת על ידי איטום גגות בגבעתיים שנעשה על ידי חברת האוטמים בישראל שפועלת בכל רחבי גוש דן.

בגבעתיים יש בתי מגורים רבים וכן, מבנים מסחריים. איטום גגות בגבעתיים יכול להיעשות במגוון דרכים ואת כולם החברה המקצועית מכירה. ניתן להתקשר אלינו בשעות הפעילות כדי לקבל  מידע.

שירתי איטום פופולריים בגבעתיים

איטום גגות מרוצפים

גגות מרוצפים הינם גגות, שלרוב, משמשים את בעליהם לפעילויות שונות. מבחינים באיטום שנעשה מתחת למרצפות ואיטום מעליו. האיטום היעיל ביותר הוא הראשון. שיטת האיטום הטובה ביותר היא באמצעות יריעות ביטומניות. הן עמידות לטמפרטורות חום וקור קיצוניות, וכן, בפני פגיעות מכאניות. מחברים אותן זו לזו באמצעות פריימר מיוחד או עם הלחמה. יש למרוח חומר מקשר על הרצפה לפני הנחת היריעות כדי שהם תיצמדנה טוב יותר. לאחר מכן, יש להניח ריצוף שנבחר על פי טעם בעלי  הבית. ניתן לאטום מתחת למרצפות על ידי חומרי איטום משחתיים שונים. איטום אחר נעשה על הריצוף עצמו. יש לנקות את המשטח ולחדש את הרובה בין הפוגות. יש למלא את הפוגות שבין המרצפות מחדש, ולאחר מכן, יש להתיז חומר איטום שקוף על המרצפות. איטום זה יעיל פחות אבל מחזיק מעמד מספר שנים.

זיפות גגות

סוג איטום זה נחשב לאיטום פופולארי מאוד ומקובל גם על בתים משותפים בגלל עלויותיו הנמוכות, יחסית, לאיטום באמצעות יריעות ביטומניות. אחד היתרונות העיקריים של הזפת החמה היא בעובדה שהיא מצליחה לחדור לכל סדק קיים ומצליחה לאטום היטב סביב רגלי מתקני דוד שמש, מזגנים ויתר הפריטים שנוהגים להניח על הגג. אנו מזפתים את הגג באמצעות זפת תקנית 75/25 שמיוצרת על ידי יצרנים בעלי מוניטין. זיפות גגות מבצעים במספר דרכים. שכבה אחת והלבנה. שתי שכבות עם אריג פיברגלס באמצע והלבנה, ושתי שכבות עם רשת אינטרגלס והלבנה. יש להקדיש תשומת לב לנקודות חיבור עם קירות הגג, וכן, למקומות בעייתיים אחרים כמו סדקים וחורים שאותם מקובל לאטום לפני מריחת הזפת. לאחר מריחת הזפת והתייבשותה יש להלבינה על ידי סיד או צבע לבן ולחדש צביעה בלבן לקראת כל קיץ.

איטום מרפסות

מרפסות חיצוניות צמודות לחדרים שונים בבית, ולכן, יש סכנת חדירת מים כפולה - מהמרפסות אל תקרות שנמצאות מתחתיה וממרפסות אל תוך החדר הצמוד על ידי חלחול מתחת לבלטות. איטום מרפסות ניתן לעשות בשתי דרכים. איטום מתחת למרצפות על ידי יריעות ביטומניות או על ידי חומרי איטום משחתיים. איטום אחר מתבצע על הריצוף והוא נעשה במקרים בהם לא רוצים להרים ריצוף קיים. איטום זה יעיל פחות אבל עלותו פחותה משמעותית. שיטת האיטום דומה לזאת אשר מבצעים בגגות מרוצפים. מבחינים בחומרי איטום העשויים מחומרים פוליאוריטניים, אקריליים, ביטומנים, צמנטיים ועוד. לכל אחד יש את התכונות והיתרונות שלו. אין לערבב חומרי איטום ממשפחות שונות. מאחר והם לא יידבקו זו לזו.

חברת האוטמים בישראל מבצעת עבודות איטום על פי הספר והתוצאה היא  איטום יעיל שיהיה עמיד בימי גשם מרובים וחזקים. איטום עושים בימים יבשים ולא תמיד ניתן לבדוק אותו בצורה יסודית. משום כך, אנו מקפידים מאוד. ניתן ליצור קשר עמנו לקבלת פרטים ולהזמנת עבודה.

גם אתם מעוניינים להינות משירות מקצועי כמו הלקוחות המרוצים שלנו? חייגו: 050-3112789 או מלאו פרטים.

מחירי איטום בגבעתיים


איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות 5 מ"מ

70-140 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות 4 מ"מ

60-130 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


תיקון מקומי ביריעות ביטומניות

800-2500 ש"ח עד שלוש נקודות.  המחיר לא כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


איטום באמצעות זיפות ע"י זפת חמה

28-45 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


תיקון מקומי בזפת

600-1200 ש"ח עד שלוש נקודות.  המחיר לא כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


סיוד גגות

5-7 ש"ח למטר. המחיר הסופי לפי שטח הגג | המחיר לא כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


איטום חלונות מפני חדירת במים בלבד!

300-200 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל החלון, מסגרת וכיס


איטום גגות בחומר אקרילי

40-100 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים


איטום מרפסות מרוצפות

60-175 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל המרפסת | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


איטום רצפה ברובה אפוקסית

80-120 ש"ח למטר. המחיר לפי שטח הרצפה | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


איטום חדר אמבטיה

1000-3000 ש"ח למטר. המחיר לפי שטח האמבטיה | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


איטום באמצעות יציקת בטקל

60-140 ש"ח למטר. המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי


חיפוש מתקדם

אזורי שירות

סוגי איטום נוספים

מחוייבים לשירות אמין ומקצועי

שעות פעילות
ימים א' - ה' בין השעות: 7:00-22:00 ו' 7:00-16:00
טלפון: 050-3112789

חוות דעת
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל.
חברים המליצו לנו על החברה שלכם.
המלצות וחוות דעת >>

עשו לנו לייק בבקשה
וידאו

רובע אקרילית
לרובע אקרילית תכונות משחתיות ולאחר שמורחים אתה בחריצים שבין החיפויים היא מתקשה, יוצרת שכבת איטום יעילה כנגד חדירת מים ומונעת היווצרות פטריות. קראו עוד
פוליאוריטן נוזלי
פוליאוריטן נוזלי נועד למטרות איטום שונות. הוא מותז באמצעות מכונות מיוחד ולאחר שהוא מתנפח ומתקרר הוא הופך למוקצף וגמיש ומצליח ליצור אטימה מוחלטת במקומות אליו הוא מיועד. קראו עוד
זפת
אז אחת הדרכים לבצע את עבודות האיטום היא באמצעות חומר הזפת שכולם מכירים כזפת השחורה. למרות שעדיין מבצעים עבודות איטום עם חומר זה, כדאי שתדעו כי מדובר על שיטה מעט ישנה, אך גם כזו שנמוכה משמעותית בעלויות שלה לעומת שיטות אחרות. קראו עוד

מאמרים מתוך הבלוג
איך לבצע איטום גגות תקין ומקצועי
הכן ביתך לחורף בעזרת איטום יסודי
איטום חלונות ותריסים

קטגוריות מהבלוג
 
תפריט דף הבית טלפון