איטום בהתזה

כל בעל מבנה חייב לדאוג לביצוע איטום יסודי שימנע חדירת מים ורטיבות לתוכו. רטיבות משמעותה נזקים לקירות, לצבע, לטיח ועוד, וכן, פגיעה בבריאות הדיירים. נזילות מים רציניות יכולות לשבש את חיי הדיירים, להשבית פעילות במשרדים ובמקומות עבודה אחרים ולגרום תקלות שאינן נעימות. תיקון נזקי רטיבות יכול לארוך חודשים רבים בגלל שהן קורות בעיקר בימי גשם חורפיים. קיימות מספר שיטות טובות לביצוע איטום יסודי למבנים ואחת מהם היא באמצעות התזת חומרי איטום מסוגים שונים על גגות, קירות בתים  ומרתפים ועוד. יש חומרים ביטומנים, פוליאוריטנים ואחרים המתאימים לכל מבנה ובנסיבות השונות.

איטום גגות בהתזה

איטום גגות בהתזה עושים במקרים בהם איטום אחר אינו יעיל דיו והינו קשה לביצוע. על גגות רבים מתקינים קולטים, דודי שמש, מנועי מזגנים וכיוצא בזה. על גג העמוס בפריטים אלו ובנוסף בצנרת קשה מאוד להניח יריעות ביטומניות, ואז יש צורך לבחור באיטום בהתזה. איטום באמצעות התזה עושים גם על גגות אנכיים, על גגות שאינם מיושרים ויש בהם מהמורות, שקעים ובליטות. איטום בהתזה נעשה בצורה מהירה, ולעיתים, מעדיפים בעלי המבנה לעשות את האיטום בשל כך. בכל מקרה משתמשים בחומרים ביטומנים, ופוליאוריטנים שמצליחים להשיג אטימה מעולה לאורך זמן. יש צורך לנקות היטב את הגג לפני התחלת העבודה כדי להשיג אפקט מקסימאלי. 

איטום מרתף בהתזה

ביצוע איטום למרתף חיוני בגלל מיקומו ובגלל שהוא חשוף מאוד לרטיבות. יש חשש להצפת מי תהום, לחלחול מים מהקרקע מסביב או מהקומות העליונות. המים עלולים להתנקז אל גגות וקירות המרתף ולהצטבר שם לאורך זמן. איטום בהתזה על קירות מרתף מבצעים באמצעות חומרים ביטומנים שעברו השבחה עם חומרים פולימרים, או עם חומרים ופוליאוריטנים. את האיטום עושים בשלבים. תחילה יש לנקות היטב את הקירות באמצעות זרם מים שמגיע מגרניק. על שכבת הבטון מורחים שכבת פרמייר וממתינים להתייבשותה. את החומר מתיזים בצורה אחידה על הקירות. איטום בהתזה ניתן לעשות על קירות חדשים או על כאלו שכבר עברו איטום שיש צורך לחדשו, לתקנו ולשפרו.

איטום קירות בהתזה

איטום קירות בהתזה עושים במקרים בהם יש קושי להניח יריעות ביטומניות. משתמשים בחומרי איטום שמיוצרים על בסיס חומר ביטומני שמושבח עם פולימרים, או פוליאוריטני. כל החומרים הללו מסוגלים ליצור אטימה טובה לאורך שנים. ההתזה נעשית באמצעות מכונה בעלת שני פתחים. כאשר מפתח אחד יוצאים חומרים ביטומנים ומהשני מלחים מיוחדים שגורמים לקרישה מהירה. כאשר הם מתערבבים ומתקשים נוצרת שכבה אחידה וקשה שיוצרת את האטימה הנדרשת.

מחירי איטום בהתזה

איטום בהתזה עד 50 מטר: 4000 - 5000 ש"ח.
איטום בהתזה מ-50 מטר ומעלה: 100-120 ש"ח למטר.
* המחיר לפי גודל הגג | המחיר כולל עבודות ניקיון סטנדרטי | לא כולל פירוק דודים או קולטים

מומלץ לשכור שירותי חברה מקצועית אשר מתמחה בעבודות איטום לסוגיהן השונים. חברת האוטמים בישראל הינה חברה בעלת תשתית מתאימה שכוללת צוותי עובדים מנוסים וציוד מתקדם המותאם בצורה מושלמת לעבודות אלו. איטום מקצוע שיבוצע על ידה ימנע חדירת מים ורטיבות ויחסך עגמת נפש רבה.

כל הזכויות שמורות לחברת האוטמים בישאל, אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב.
לאחר סיום של עבודת איטום בהתזה, הצוות שלנו יעניק לכם שקיפות על אופי העבודה וכמובן אחריות מלאה.
25 שנות ניסיון

הישארו מעודכנים!

מעוניינים לקבל מאיתנו מידע נוסף ועידכונים חדשים בקרו אותנו בדף הפייסבוק או עקבו אחרינו בגוגל+. בהצלחה :)

מעוניינים לקבל עוד פרטים? רוצים הצעה לאיטום? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

שיתוף
0
Share

מעוניינים להגיב?

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
חיפוש מתקדם

אזורי שירות

סוגי איטום נוספים

מחוייבים לשירות אמין ומקצועי

שעות פעילות
ימים א' - ה' בין השעות: 7:00-22:00 ו' 7:00-16:00
טלפון: 050-3112789

חוות דעת
אני רוצה לציין לשבח את האוטמים בישראל.
חברים המליצו לנו על החברה שלכם.
המלצות וחוות דעת >>

עשו לנו לייק בבקשה
וידאו

רובע אקרילית
לרובע אקרילית תכונות משחתיות ולאחר שמורחים אתה בחריצים שבין החיפויים היא מתקשה, יוצרת שכבת איטום יעילה כנגד חדירת מים ומונעת היווצרות פטריות. קראו עוד
פוליאוריטן נוזלי
פוליאוריטן נוזלי נועד למטרות איטום שונות. הוא מותז באמצעות מכונות מיוחד ולאחר שהוא מתנפח ומתקרר הוא הופך למוקצף וגמיש ומצליח ליצור אטימה מוחלטת במקומות אליו הוא מיועד. קראו עוד
זפת
אז אחת הדרכים לבצע את עבודות האיטום היא באמצעות חומר הזפת שכולם מכירים כזפת השחורה. למרות שעדיין מבצעים עבודות איטום עם חומר זה, כדאי שתדעו כי מדובר על שיטה מעט ישנה, אך גם כזו שנמוכה משמעותית בעלויות שלה לעומת שיטות אחרות. קראו עוד

מאמרים מתוך הבלוג
איך לבצע איטום גגות תקין ומקצועי
הכן ביתך לחורף בעזרת איטום יסודי
איטום חלונות ותריסים

קטגוריות מהבלוג
 
תפריט דף הבית טלפון